Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

QR-код

chart ird

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології).

Абітурієнту

Вітання директора

Шановні абітурієнти!

Інститут розвитку дитини НПУ імені М. П. Драгоманова відчиняє перед вами свої двері, запрошує не лише здобути нові знання та отримати престижний диплом, а й скористатися унікальним шансом виявити власний потенціал та самореалізуватися. У цьому вам допоможуть: висококваліфікований педагогічний колектив Інституту, фахова бібліотека, мультимедійний центр із skype-устаткуванням, лінгафонний кабінет та сучасний комп’ютерний клас, три науково-дослідні лабораторії, театр танцю «Резонанс», вокальний гурток «Гармонія», дискусійний студентський клуб, власні молодіжні видання – газета «Студентський меридіан» та електронний науковий журнал «Студентські пошуки» тощо. На підтримку світових стандартів професійної підготовки в Інституті спрямована тісна співпраця з навчальними та дослідними установами Польщі, Німеччини, Литви, Франції, Росії, Білорусі, яка сприяє проведенню міжнародних студентських конференцій, академічних обмінів та стажувань. Незабутні студентські роки гарантує велика кількість різноманітних культурно-мистецьких заходів, фестивалів та конкурсів, які об’єднують в стінах Інституту молодь з усіх куточків України. Гідне працевлаштування забезпечує розгалужена мережа освітніх установ-партнерів Інституту та підтримка Асоціації випускників ІРД. Конкурентоздатність фахівців з дипломом Інституту розвитку дитини – результат не лише ґрунтовної освіти, а й можливості обрати майбутню професію з широкого кола представлених у навчальному закладі спеціальностей та спеціалізацій. Наші випускники можуть працювати:

• вихователями у дошкільних навчальних закладах;
  • реабілітологами;
  • вчителями іноземної мови;
  • логопедами в освітніх закладах;
  • гувернерами,
  • вчителями початкової школи;
  • практичними психологами;
  • консультантами з питань сімейного права;
  • методистами та головними спеціалістами відділів управління освіти;
  • викладачами у вищих педагогічних навчальних закладах;
  • менеджерами з туризму;
  • організаторами культурно-дозвіллєвої діяльності;
  • редакторами засобів масової інформації.

Запрошуючи вас приєднатися до дружньої драгоманівської родини, ми впевнені, що в Інституті розвитку дитини ви не тільки отримаєте незабутні студентські роки, а й станете найкращими фахівцями-педагогами, зможете реалізувати всі свої мрії!!!

IMAG0639

З повагою,