Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

10 причин

Причини навчатися в Інституті розвитку дитини

1. Ми готуємо фахівця європейського рівня. Ти студент першого і єдиного на теренах України Інституту, в якому концентрується підготовка фахівців для бази дошкільної освіти та соціальної інфраструктури забезпечення зростаючих потреб сім’ї і дитини, зважаючи на вимоги ХХІ століття.

2. Тебе навчають найкращі викладачі. Навчально-вихований процес в Інституті побудовано відповідно до світових стандартів професійної підготовки. Висококваліфікований педагогічний колектив Інституту створює всі умови для розвитку твого особистісного потенціалу. За допомогою нетрадиційних методик, розроблених нашими викладачами, ти опануєш найновіші західні педагогічні та психологічні навчальні спецкурси.

3. Для тебе відкриті всі горизонти освітнього зростання. На високому рівні в Інституті працюють три науково-дослідні лабораторії: Теорії і методики розвитку дитячої обдарованості та креативності, Раннього розвитку дитини та Сімейного виховання і родинної педагогіки, до роботи яких ти можеш долучатися, апробуючи власні  ідеї щодо нових технологій розвитку дитини.  За бажанням ти можеш продовжити наукову кар’єру в аспірантурі та докторантурі з педагогічних наук, що діють в Інституті.

4. Ти творчий – наш Інститут саме для тебе! Специфічна особистісно зорієнтована методика навчання та фахові дисципліни Інституту зможуть відкрити творчий потенціал кожного студента. Ми готуємо випускників, які в майбутньому зможуть реалізувати свої таланти та всі креативні ідеї на практиці.

5. На тебе полюють роботодавці. Інститут розвитку дитини постійно розвивається, зважаючи на попит на ринку праці. Наші випускники  гідно конкурують з випускниками провідних закладів Європи та США, працюють в  багатьох установах за кордоном.

6. Саме тобі – справжній навчальний мегаполіс. В Інституті  функціонує мультимедійний центр із skype-устаткуванням, лінгафонний кабінет та сучасний комп’ютерний клас, в якому ти можеш безкоштовно навчатися, користуватися послугами Інтернету та базами великого навчального проекту НПУ ім. М.П.Драгоманова «Електронна педагогіка».

7. Уже сьогодні ти учасник міжнародних дослідницьких проектів і стажувань за кордоном. Наш Інститут тісно співпрацює із навчальними  та дослідними установами Польщі, Німеччини, Литви, Латвії, Франції, Росії тощо. На високому офіційному рівні підписано чимало угод про співробітництво, що передбачають широке залучення студентства у різну міжнародну наукову діяльність.

8. Тільки для тебе – найактуальніші на даному етапі спеціальності. Наші випускники можуть працювати не лише вихователями у дошкільних навчальних закладах, а й реабілітологами, вчителями іноземної мови, практичними психологами, консультантами з питань сімейного права, методистами та головними спеціалістами відділів управління освіти, викладачами у вищих педагогічних навчальних закладах, логопедами, гувернерами, менеджерами з туризму, організаторами культурно-дозвіллєвої діяльності та редакторами ЗМІ.

9. Тобі - незабутні студентські роки. Свої творчі ініціативи ти зможеш проявити у різносферовій діяльності студентського клубу Інституту. У тебе є можливість стати кореспондентом студентської газети, організатором-активістом різних виховних, громадських та розважальних заходів або приєднатись до розгалуженої мережі самоврядування в Інституті. Вибір – за тобою!

10. Пам’ятай - тобі доручено найдорожче – плекати прекрасне в дитячих серцях. Через серце дитини ти крокуєш в культуру народу. Адже від виховання майбутнього покоління залежить майбутнє цілої нації.Тому саме тобі творити завтрашній день нашої держави.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

2006453
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
163
243
1373
2197
6932
1601872
2006453

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-22 14:50:51
   

Хто на сайті  

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ