Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Асоціація випускників ІРД

Про Асоціацію

    У лютому 2009 року, з ініціативи випускників, професорсько-викладацького складу, при підтримці ректорату та керівництва Інституту створено Асоціацію випускників Інституту розвитку дитини НПУ імені М. П. Драгоманова як постійно діючу громадську організацію. Головною метою діяльності Асоціації є сприяння у формуванні єдиного науково-навчально-методичного комплексу, що відповідає за рівнем своєї діяльності міжнародним стандартам професійної підготовки у галузі дошкільної освіти; підвищення ефективності використання культурного та інтелектуального потенціалу випускників ІРД та розширення можливостей з питань підготовки та перепідготовки наукових та педагогічних кадрів у інтересах України.

   Об’єднання під егідою Інституту розвитку дитини випускників різних років, які пам’ятають і цінують незабутні часи, проведені в стінах Інституту, сприятиме професійному, інтелектуальному, творчому та духовному спілкуванню між випускниками, друзями та викладачами і дозволить використовувати досвід і здібності всіх членів Асоціації для реалізації перспективних програм розвитку Інституту, пропаганді його здобутків.

   Діяльність Асоціації забезпечує організаційну та консультаційну підтримку студентам та випускникам, допомагає налагодженню обміну інформацією про їхні успіхи та досягнення, сприяє їхньому професійному зростанню.

Положення Аcоціації випускників ІРД

Напрямки діяльності Асоціації випускників ІРД 

Актив Асоціації випускників ІРД

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

1909857
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
340
344
3025
5242
12536
1485109
1909857

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-20 17:19:32
   

Хто на сайті  

На сайті 173 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ