Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

КРУГЛИЙ СТІЛ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ!!!

zbirnyk tmh 1 6001
 

 

2 жовтня 2014 р. в Інституті проблем виховання НАПН України відбувся круглий стіл-презентація нового наукового часопису «Теорія і методика хортингу»

 

 

 

2 жовтня 2014 р. в Інституті проблем виховання НАПН України відбувся круглий стіл-презентація нового наукового часопису «Теорія і методика хортингу», де була присутня член редакційної ради даного видання, доктор філософських наук, професор, директор Інституту розвитку дитини, Загарницька Ірина Іванівна.

 

У цьому виданні, співзасновниками якого є Інститут проблем виховання НАПН України та Українська федерація хортингу, будуть підніматися питання: історія становлення, розвитку хортингу як національного виду спорту України та його філософське і психологічне підґрунтя як виду бойового мистецтва; популяризація здорового способу життя; виховний потенціал хортингу та методи навчання дошкільників, школярів і студентів із предметів: «Основи здоров’я», «Фізична культура» та «Фізичне виховання»; медико-біологічні основи хортингу: рекреація, фізична реабілітація; патріотичне та національне виховання особистості.

 

Круглий стіл відкрив дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, директор Інституту проблем виховання НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки Іван Дмитрович Бех.

 

За підсумками зустрічі було заплановано проведення в Інституті розвитку дитини лекції президента Української федерації хортингу, майстра спорту України міжнародного класу, Заслуженого тренера України Єрьоменка Едуарда Анатолійовича.

 rMUhFRW8V4

 

4 -SaGqH2KU

ZetT2UwJpUY

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

2090905
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
111
330
1046
1168
3429
1693233
2090905

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-06-24 19:18:57
   

Хто на сайті  

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ