Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

ПОЇЗДКА ДО КРАКОВА

1З 20 по 25 травня 2013 року делегація Інституту розвитку дитини у складі: професора Сухорукової Г. В., студентів Мороз В., Татаренка М. і Чворсюк О. в рамках освітнього обміну відвідала Краківський педагогічний університет імені Комісії народної освіти (Польща)

Освітній обмін включав відвідання центральної бібліотеки Краківського педагогічного університету, лекцій провідних професорів, майстер-класів викладачів, участь у І Міжнародній науковій конференції "Дитина: Культура-Мистецтво-Освіта", а також ознайомлення з історичними і культурними цінностями древнього Кракові: Короліським замком у Вавелі, Вавельською катедрою (собором), площами і пам′ятниками культурної святині Польщі.

Сповнені враженнями від візиту, висловлюємо вдячність ректорові Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, голові асоціації педагогічних університетів Європи академіку Андрущенку Віктору Петровичу за надану можливість познайомитись досвідом підготовки педагогів у Краківському педагогічному університеті, наблизитись о світньої євроінтеграції.

професор Сухорукова Г. В., студенти

 Фото

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

2006453
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
163
243
1373
2197
6932
1601872
2006453

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-22 14:45:58
   

Хто на сайті  

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ